Choinki Bożonarodzeniowe

Chyba nikt nie wyobraża sobie dziś Świąt Bożego Narodzenia bez pięknie przystrojonej choinki. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno drzewka żywe jak i sztuczne. Oferujemy również możliwość dowozu na wskazany adres!

Choinki w ofercie:

Jodła kaukaska

Najbardziej wytrzymała ze wszystkich Bożonarodzeniowych drzewek. Igły jodły są świecące i miękkie więc bezpieczne dla dzieci. Zasychają one na gałęziach i nie opadają, dzięki temu drzewka przez wiele tygodni zdobią nasze mieszkania.

Dostępne: cięte i w donicy

Świerk kłujący (srebrny)

Charakteryzuje się intensywnym zapachem i igłami w kolorach od zielonego do srebrzysto-niebieskiego. Kłujące igły długo utrzymują się na gałęziach.

Dostępne: cięte i w donicy

Świerk pospolity

Najpopularniejsze bożonarodzeniowe drzewko. Ma krótkie ciemnozielone igły. Wydziela bardzo przyjemny zapach tworząc świąteczną atmosferę w domu. Niestety nie jest zbyt trwały i jego igły opadają dość szybko.

Dostępne: cięte i w donicy

Choinki sztuczne

Dla osób uczulonych na żywe drzewka polecamy choinki sztuczne.

Jak zadbać o ciętą choinkę?

Świeżo zakupionego drzewka nie powinniśmy od razu wstawiać do ciepłego pomieszczenia. W celu zahartowaniu na 2-3 dni należy wstawić je do pomieszczenia, w którym temperatura wynosi od 5-10 stopni.

W domu choinkę najlepiej ustawić w miejscu z dala od źródeł ciepła (kominek, kaloryfer). Przed wstawieniem w stojak można ją przyciąć o kilka centymetrów w celu wyrównania podstawy. Stojak lub wiadro wypełniamy wodą i na bieżąco ją uzupełniamy.