Oferta roślin

 

Roślina jest to żywy organizm, wytwarzający związki organiczne ale przede wszystkim jest istotą całego krajobrazu. Wnosi do niego dużo kolorów, zieleni, dzięki czemu nie jest monotonny i szary. Wykorzystywana jest m.in. w ogrodach, co jest ozdobą każdego domu oraz tworzy parki, gdzie każdy może spędzać wolny czas na spacerze, odpoczynku.

IMG_2209 copy (1)W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór bylin, traw ozdobnych,  drzew i krzewów iglastych, liściastych i owocowych. Dysponujemy różnymi rodzajami róż: pienne, parkowe, wielkokwiatowe, okrywowe i rabatowe.

 

 

IMG_2204 copyOd wczesnej wiosny handlujemy różnorodnymi roślinami jednorocznymi m.in. bratkami, pelargoniami, petuniami, niecierpkami. Dostępne są również mniej popularne gatunki kwiatów np. heliotropy, lwie paszcze, cynie, stokrotki afrykańskie, kropliki, lobelie, goździki, tytonie i werbeny.

Przez cały sezon oferujemy ciekawe i mniej popularne rośliny np. męczennice, kukliki, sundaville, thunbergie, oleandry oraz lantany, psianki i złocienie na pniu.

W okresie wiosennym dysponujemy także rozsadą warzyw oraz sadzonkami truskawek i poziomek.